Masz dużą firmę? Poznaj zalety SAP Hana!

Każdy przedsiębiorca doskonale wie, że aby zarządzać prowadzoną działalnością gospodarczą sprawnie i skutecznie oraz kierować nią w sposób zapewniający silną pozycję na rynku i stabilny rozwój, trzeba mieć dostęp do aktualnych informacji. Analiza wyników sprzedażowych czy liczby zamówień bądź też innych danych związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa pozwoli zaplanować dalsze działania i podejmować słuszne decyzje.

Zbieranie informacji jest obecnie znacznie łatwiejsze niż dawniej ze względu na możliwość skorzystania ze specjalnych systemów informatycznych, takich jak np. SAP. W przypadku dużych korporacji warto jednak sięgnąć po rozwiązania na miarę znacznie większych potrzeb. Waśnie taka jest aplikacja SAP Hana.

Platforma SAP Hana umożliwia przetwarzanie danych oraz ich gromadzenie w pamięci operacyjnej a nie na dysku, co pozytywnie wpływa na zwiększenie mocy obliczeniowych. Wdrożenie SAP Hana właśnie dlatego doskonale sprawdzi się w przypadku dużych firm, gdzie jednocześnie przeprowadzanych jest wiele skomplikowanych operacji informatycznych. Dzięki aplikacji zostają one przyspieszone nawet o kilkaset razy.

Zaletą tej platformy jest również fakt, że można ją zintegrować z innymi modułami SAP lub też potraktować ją jak niezależną hurtownię danych. Jeśli więc prowadzisz dużą firmę i szukasz rozwiązań pozwalających na zapewnienie jej sprawnego funkcjonowania, SAP Hana jest z pewnością propozycją godną rozważenia. Więcej na ten temat znajdziesz na http://www.gazetawroclawska.pl/twoje-finanse/a/s4hana-czyli-zarzadzanie-w-czasie-rzeczywistym-teraz-rowniez-w-finansach,12896403/.

Comments are closed.

  • Nowoczesny design ścian.

    Nowoczesny design ścian.

    Z postępem nowoczesności, można zauważyć także zmiany w wystroju wnętrz. Szczególnie jeśli chodzi o ściany. Te kiedyś nudne białe, potem malowane na jakiś kolor powoli zaczynały się ludziom nudzić. Obecnie stawia się na ciekawe aranżacje stosując najróżniejsze techniki ozdabiające ściany zarówno domach, mieszkaniach, czy biurach. W zależności od gustu i upodobań, każdy może stworzyć cos …Read More »
  • Jak urządzić wygodna i funkcjonalna kuchnię.

    Jak urządzić wygodna i funkcjonalna kuchnię.

    W każdym domu kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie, nie tylko dla pani domu, ale także dla pozostałych domowników. To miejsce, gdzie każdego dnia spotyka się tam cała rodzina, aby spożyć śniadanie, obiad czy kolację. To miejsce gdzie wkłada się mnóstwo serca, aby przygotować smaczne posiłki dla bliskich. Dlatego to pomieszczenie powinno być wygodne, a także …Read More »
Lipiec 2018
P W Ś C P S N
« Cze   Paź »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031