Masz dużą firmę? Poznaj zalety SAP Hana!

Każdy przedsiębiorca doskonale wie, że aby zarządzać prowadzoną działalnością gospodarczą sprawnie i skutecznie oraz kierować nią w sposób zapewniający silną pozycję na rynku i stabilny rozwój, trzeba mieć dostęp do aktualnych informacji. Analiza wyników sprzedażowych czy liczby zamówień bądź też innych danych związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa pozwoli zaplanować dalsze działania i podejmować słuszne decyzje.

Zbieranie informacji jest obecnie znacznie łatwiejsze niż dawniej ze względu na możliwość skorzystania ze specjalnych systemów informatycznych, takich jak np. SAP. W przypadku dużych korporacji warto jednak sięgnąć po rozwiązania na miarę znacznie większych potrzeb. Waśnie taka jest aplikacja SAP Hana.

Platforma SAP Hana umożliwia przetwarzanie danych oraz ich gromadzenie w pamięci operacyjnej a nie na dysku, co pozytywnie wpływa na zwiększenie mocy obliczeniowych. Wdrożenie SAP Hana właśnie dlatego doskonale sprawdzi się w przypadku dużych firm, gdzie jednocześnie przeprowadzanych jest wiele skomplikowanych operacji informatycznych. Dzięki aplikacji zostają one przyspieszone nawet o kilkaset razy.

Zaletą tej platformy jest również fakt, że można ją zintegrować z innymi modułami SAP lub też potraktować ją jak niezależną hurtownię danych. Jeśli więc prowadzisz dużą firmę i szukasz rozwiązań pozwalających na zapewnienie jej sprawnego funkcjonowania, SAP Hana jest z pewnością propozycją godną rozważenia. Więcej na ten temat znajdziesz na http://www.gazetawroclawska.pl/twoje-finanse/a/s4hana-czyli-zarzadzanie-w-czasie-rzeczywistym-teraz-rowniez-w-finansach,12896403/.

Comments are closed.

  • Dobre materiały budowlane

    Dobre materiały budowlane

    W sprzedaży dostępne są różne materiały budowlane. Dzieje się tak dlatego, że osoby zajmujące się budową domu czy mieszkania potrzebują bardzo często przeróżnych środków budowlanych, dzięki którym będą mogły w sprawny sposób poprowadzić cały proces budowy. Jednocześnie współcześnie nie brakuje takich osób, które chcą zupełnie samodzielnie zajmować się budową domu i załatwiać wszystkie sprawy z …Read More »
  • Znaczenie wyglądu naszego domu

    Znaczenie wyglądu naszego domu

    Każdy z nas kupując nowe mieszkanie, dom czy po prostu remontując stale myśli o pięknym wystroju wnętrza. Mieszkańcom zazwyczaj zależy na tym, bo wygląd naszego domu był ładny, przyjemny i przede wszystkim przytulny. To, jak urządzimy nasze mieszkanie wszelkimi dodatkami, będzie świadczyć o naszym guście i o tym jacy jesteśmy. Wystrój wnętrza naszego domu opowiada …Read More »
Lipiec 2018
P W Ś C P S N
« Cze   Paź »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031