Masz dużą firmę? Poznaj zalety SAP Hana!

Każdy przedsiębiorca doskonale wie, że aby zarządzać prowadzoną działalnością gospodarczą sprawnie i skutecznie oraz kierować nią w sposób zapewniający silną pozycję na rynku i stabilny rozwój, trzeba mieć dostęp do aktualnych informacji. Analiza wyników sprzedażowych czy liczby zamówień bądź też innych danych związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa pozwoli zaplanować dalsze działania i podejmować słuszne decyzje.

Zbieranie informacji jest obecnie znacznie łatwiejsze niż dawniej ze względu na możliwość skorzystania ze specjalnych systemów informatycznych, takich jak np. SAP. W przypadku dużych korporacji warto jednak sięgnąć po rozwiązania na miarę znacznie większych potrzeb. Waśnie taka jest aplikacja SAP Hana.

Platforma SAP Hana umożliwia przetwarzanie danych oraz ich gromadzenie w pamięci operacyjnej a nie na dysku, co pozytywnie wpływa na zwiększenie mocy obliczeniowych. Wdrożenie SAP Hana właśnie dlatego doskonale sprawdzi się w przypadku dużych firm, gdzie jednocześnie przeprowadzanych jest wiele skomplikowanych operacji informatycznych. Dzięki aplikacji zostają one przyspieszone nawet o kilkaset razy.

Zaletą tej platformy jest również fakt, że można ją zintegrować z innymi modułami SAP lub też potraktować ją jak niezależną hurtownię danych. Jeśli więc prowadzisz dużą firmę i szukasz rozwiązań pozwalających na zapewnienie jej sprawnego funkcjonowania, SAP Hana jest z pewnością propozycją godną rozważenia. Więcej na ten temat znajdziesz na http://www.gazetawroclawska.pl/twoje-finanse/a/s4hana-czyli-zarzadzanie-w-czasie-rzeczywistym-teraz-rowniez-w-finansach,12896403/.

Comments are closed.

  • Firany jako modny dodatek

    Firany jako modny dodatek

    Mówi się, ze kiedy wchodzi się do domu do którego zostaliśmy zaproszeni, uwagę przyciągają firanki. Stało się to bardzo popularne w ostatnim czasie, ponieważ ludzie zaczęli przywiązywać coraz większą wagę do tego co zakrywa nasze okna. To prawda, firanki odgrywają wielką rolę w naszym mieszkaniu ponieważ to one nadają w większości efektu przytulności w danym …Read More »
  • Praca w charakterze dekoratora wnętrz.

    Praca w charakterze dekoratora wnętrz.

    Jeśli posiada się choć trochę wyobraźni, a także ma się smykałkę do robótek ręcznych, to warto pomyśleć o ciekawym zajęciu. Mianowicie mowa tu o pracy w charakterze dekoratora wnętrz. W obecnych czasach tacy ludzie są rozchwytywani, ponieważ ich klienci prześcigają się w coraz to nowych aranżacjach swoich wnętrz. Dekorator wnętrz to nie tylko osoba urządzająca …Read More »
Lipiec 2018
P W Ś C P S N
« Cze   Paź »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031