Płytki włoskie Poznań oraz płytki hiszpańskie Poznań to bezkompromisowy numer jeden w salonie płytek Paste-Group. Salon ten istnieje od 1993 roku i od szesnastu lat nabywa doświadczenia, które owocują licznym gronem zadowolonych klientów oraz szerokimi światowymi kontaktami. W poznańskim salonie płytek znaleźć można same najlepsze towary pochodzące od polskich producentów oraz produkty zagraniczne, które cieszą się niebywałą popularnością. Więcej na temat oferty salonu można przeczytać na stronie:

Płytki włoskie Poznań – najlepsze w salonie Paste-Group

Płytki włoskie są niezaprzeczalnie produktem luksusowym. Ten specyficzny materiał wykończeniowy łączy w sobie wiele wybitnych cech – praktyczności, estetyki oraz świetnej wytrzymałości. Ponadto płytki włoskie mogą pochwalić się zerową toksycznością – wyprodukowane są z samych naturalnych materiałów.

Można używać ich w każdym wnętrzu, a najbardziej sprawdzą się w pomieszczeniach, które muszą być szczególnie czyste – kuchni lub łazience – gdyż są niezwykle łatwe w utrzymaniu. Płytki włoskie Poznań są jednym z popularniejszych wyrobów dostępnych w salonie Paste-Group.

Płytki hiszpańskie Poznań

Hiszpania to najbardziej egzotyczny kraj w Europie. Takie same są płytki, które pochodzą od hiszpańskich producentów. Płytki hiszpańskie są produktami o wysokiej jakości. Najczęściej spotykanymi odcieniami są zieleń, granat, czerń oraz delikatne ecru.

Płytki hiszpańskie to kwintesencja elegancji i luksusu. Towar ten ma niepowtarzalny styl, a najczęściej kojarzony jest z kolorowymi mozaikami. Płytki hiszpańskie Poznań śmiało można ułożyć w salonie, kuchni, przedpokoju lub łazience. Wpasują się w wiele typów wnętrz – rustykalne, nowoczesne czy też retro.