Każdy przedsiębiorca doskonale wie, że aby zarządzać prowadzoną działalnością gospodarczą sprawnie i skutecznie oraz kierować nią w sposób zapewniający silną pozycję na rynku i stabilny rozwój, trzeba mieć dostęp do aktualnych informacji. Analiza wyników sprzedażowych czy liczby zamówień bądź też innych danych związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa pozwoli zaplanować dalsze działania i podejmować słuszne decyzje.

Zbieranie informacji jest obecnie znacznie łatwiejsze niż dawniej ze względu na możliwość skorzystania ze specjalnych systemów informatycznych, takich jak np. SAP. W przypadku dużych korporacji warto jednak sięgnąć po rozwiązania na miarę znacznie większych potrzeb. Waśnie taka jest aplikacja SAP Hana.

Platforma SAP Hana umożliwia przetwarzanie danych oraz ich gromadzenie w pamięci operacyjnej a nie na dysku, co pozytywnie wpływa na zwiększenie mocy obliczeniowych. Wdrożenie SAP Hana właśnie dlatego doskonale sprawdzi się w przypadku dużych firm, gdzie jednocześnie przeprowadzanych jest wiele skomplikowanych operacji informatycznych. Dzięki aplikacji zostają one przyspieszone nawet o kilkaset razy.

Zaletą tej platformy jest również fakt, że można ją zintegrować z innymi modułami SAP lub też potraktować ją jak niezależną hurtownię danych. Jeśli więc prowadzisz dużą firmę i szukasz rozwiązań pozwalających na zapewnienie jej sprawnego funkcjonowania, SAP Hana jest z pewnością propozycją godną rozważenia. Więcej na ten temat znajdziesz na.