Wymagający klienci charakteryzują się tym, że posiadają bardzo dużą wiedzę na temat produktów bankowych i potrafią znajdować dla siebie naprawdę najlepsze okazje. Często dysponują oni dużymi kwotami pieniędzy, dlatego chętnie lokują je na wysokooprocentowanych lokatach.

Wobec tego najlepszymi według nich lokatami są te, które posiadają najwyższe oprocentowanie spośród wszystkich produktów bankowych pozwalających na lokowanie pieniędzy. Jednym z nich pozostaje lokata Happy pozwalająca na posiadanie oprocentowania rzędu 4% dla pieniędzy lokowanych na okres dwóch miesięcy.

Najbardziej wymagający klienci banków znani są również z tego, że często podróżują i posiadają dostęp do Internetu w każdym miejscu swojego pobytu. Wobec tego często zakładają oni lokatę mobilną. Jest ona dostępna jedynie dla posiadaczy rachunku indywidualnego w konkretnym banku i pozwala na lokowanie pieniędzy w wysokości od pięciuset do jednego miliona złotych.

Wśród najlepszych lokat przeznaczonych dla wymagających klientów znajduje się również lokata walutowa. Wprawdzie nie wyróżnia się ona oprocentowaniem spośród innych lokat, jednak pozwala na pomnażanie pieniędzy posiadanych w jednej z czterech obcych walut. Dużej wiedzy na temat funkcjonowania banków wymaga także zakładanie lokat na długi okres czasu, na przykład na sześćdziesiąt miesięcy.

Dlatego posiadacze lokaty Nr 1 Plus często monitorują stan przelanych na nią środków. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie

  Masz dużą firmę? Poznaj zalety SAP Hana!