20Nasza firma specjalizuję się w naprawie pralek. Oferujemy swoje usługi głownie na terenie miasta Zabrze oraz w okolicach. Dojazd do klienta, atrakcyjne ceny i elastyczne terminy – to jest to, czym nasza firma jest w stanie się pochwalić oraz to, co oferuje swojemu każdemu klientowi. Naprawa pralek Zabrze – naprawiamy pralkę każdej marki jak np: Bosch, Amica, Gorenje, Whirlpool, Electrolux, Samsung oraz wiele innych. Nasi fachowcy zajmują się tym od wielu lat.

Często naprawa zajmuje dosłownie kilka chwil i nie obciąża zbyt portfela. Gwarancja jakości – zawsze nasi fachowcy są chwaleni za szybkość napraw oraz za to, że naprawione pralki nie wymagają serwisowania przez długi czas po naprawie. Nasi technicy robią również przeglądy całego układu pralki, dzięki czemu można zapobiec następnym usterkom i wymieniają oryginalnymi częściami lub najlepszymi dostępnymi na rynku zamiennikami w atrakcyjnych cenach.

Dzisiaj każdy w domu dosłownie musi mieć sprawną pralkę – dobry gospodarz czy gospodyni musi przecież schludnie wyglądać, nie tylko mieć czyste ciało, ale również ubrania. Serwisowanie pralek wychodzi dużo taniej niż kupno nowej pralki, a po naprawie pralki chodzą naprawdę długo, dzięki czemu naprawa jest dużo bardziej opłacalna niż wymiana sprzętu. Fachowcy naprawiają pralki na miejscu – rzadko występuje potrzeba zabrania do serwisu, a jeśli już, to nie trwa to długo. Oferowane usługi są najlepszymi w okolicy Zabrza, nikt nie zajmuje się tym tak profesjonalnie jak nasza firma. Naszą działalność można uznać za najlepszą w okolicy o czym świadczą setki zadowolonych klientów wraz z ich działającymi na nowo pralkami. Pralka to maszyna codziennego użytku przez co ludziom zależy na ich sprawności i niezawodności – dzięki naszym technikom jest to możliwe. Dajemy gwarancję! Sprawdź naszą ofertę na stronie: restartagd.pl Ciągle pracujemy nad rozwojem naszych kwalifikacji, pracują tylko u nas fachowcy, którzy naprawdę znają się na tym co robią, więc nie ma możliwości, że coś przy naprawie zostanie pominięte albo uznane za niemożliwe do naprawy.