Najlepsze lokaty dla wymagających klientów

Wymagający klienci charakteryzują się tym, że posiadają bardzo dużą wiedzę na temat produktów bankowych i potrafią znajdować dla siebie naprawdę najlepsze okazje. Często dysponują oni dużymi kwotami pieniędzy, dlatego chętnie lokują je na wysokooprocentowanych lokatach.

Wobec tego najlepszymi według nich lokatami są te, które posiadają najwyższe oprocentowanie spośród wszystkich produktów bankowych pozwalających na lokowanie pieniędzy. Jednym z nich pozostaje lokata Happy pozwalająca na posiadanie oprocentowania rzędu 4% dla pieniędzy lokowanych na okres dwóch miesięcy.

Najbardziej wymagający klienci banków znani są również z tego, że często podróżują i posiadają dostęp do Internetu w każdym miejscu swojego pobytu. Wobec tego często zakładają oni lokatę mobilną. Jest ona dostępna jedynie dla posiadaczy rachunku indywidualnego w konkretnym banku i pozwala na lokowanie pieniędzy w wysokości od pięciuset do jednego miliona złotych.

Wśród najlepszych lokat przeznaczonych dla wymagających klientów znajduje się również lokata walutowa. Wprawdzie nie wyróżnia się ona oprocentowaniem spośród innych lokat, jednak pozwala na pomnażanie pieniędzy posiadanych w jednej z czterech obcych walut. Dużej wiedzy na temat funkcjonowania banków wymaga także zakładanie lokat na długi okres czasu, na przykład na sześćdziesiąt miesięcy.

Dlatego posiadacze lokaty Nr 1 Plus często monitorują stan przelanych na nią środków. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie https://www.ideabank.pl/ranking-lokat-bankowych.

Comments are closed.

  • Kwiaty czyli ładna dekoracja niebezpieczna zdrowiu

    Kwiaty czyli ładna dekoracja niebezpieczna zdrowiu

    Jeśli mieszkamy w domu wielorodzinnym który zbudowany jest w postaci bloku, czy nie posiadamy własnego ogródka, nasz dom zamienia się w ogród botaniczny w którym można znaleźć różnego rodzaju rośliny. Kobiety uwielbiają kwiaty, ponieważ jest to najlepszy pomysł na udekorowanie wnętrza ponieważ nadaje charakteru w danym pomieszczeniu. Dawniej, kwiaty ustawiano tylko na okiennych parapetach co …Read More »
  • Sklep internetowy z płytkami

    Sklep internetowy z płytkami

    Ludzie w dzisiejszych czasach chętnie decydują się na inwestycję w płytki kuchenne, czy też łazienkowe. Jest to jak najbardziej zrozumiałe, ponieważ takie materiały mają w sobie wiele zalet i wpływają pozytywnie na estetykę wnętrza mieszkania. Warto w nie zainwestować, lecz najpierw trzeba się oczywiście skupić na tym, aby wybrać dla siebie odpowiedni sklep internetowy z …Read More »
Styczeń 2018
P W Ś C P S N
« Gru   Cze »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031