Najlepsze lokaty dla wymagających klientów

Wymagający klienci charakteryzują się tym, że posiadają bardzo dużą wiedzę na temat produktów bankowych i potrafią znajdować dla siebie naprawdę najlepsze okazje. Często dysponują oni dużymi kwotami pieniędzy, dlatego chętnie lokują je na wysokooprocentowanych lokatach.

Wobec tego najlepszymi według nich lokatami są te, które posiadają najwyższe oprocentowanie spośród wszystkich produktów bankowych pozwalających na lokowanie pieniędzy. Jednym z nich pozostaje lokata Happy pozwalająca na posiadanie oprocentowania rzędu 4% dla pieniędzy lokowanych na okres dwóch miesięcy.

Najbardziej wymagający klienci banków znani są również z tego, że często podróżują i posiadają dostęp do Internetu w każdym miejscu swojego pobytu. Wobec tego często zakładają oni lokatę mobilną. Jest ona dostępna jedynie dla posiadaczy rachunku indywidualnego w konkretnym banku i pozwala na lokowanie pieniędzy w wysokości od pięciuset do jednego miliona złotych.

Wśród najlepszych lokat przeznaczonych dla wymagających klientów znajduje się również lokata walutowa. Wprawdzie nie wyróżnia się ona oprocentowaniem spośród innych lokat, jednak pozwala na pomnażanie pieniędzy posiadanych w jednej z czterech obcych walut. Dużej wiedzy na temat funkcjonowania banków wymaga także zakładanie lokat na długi okres czasu, na przykład na sześćdziesiąt miesięcy.

Dlatego posiadacze lokaty Nr 1 Plus często monitorują stan przelanych na nią środków. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie https://www.ideabank.pl/ranking-lokat-bankowych.

Comments are closed.

  • Poduszki jako sposób na dekorację

    Poduszki jako sposób na dekorację

    Jeśli w naszym salonie posiadamy dużą kanapę na której zazwyczaj przesiadują goście ale także i domownicy w dobrym tonie będzie zakup małych poduszek zgodnie ze wzorem materiału z którego jest wykonana. Prawdę mówiąc wzór nie ma tu dekoracyjnie wielkiego znaczenia, ale kolor jaki dobierzemy powinien współgrać z kolorem ścian, lub po prostu z kolorem kanapy. …Read More »
  • Internet a wirusy

    Internet a wirusy

    Wielokrotnie usłyszeć można, że w sieci można złapać wiele wirusów. Oczywiście nie chodzi o wirusy w sensie chorób, ale raczej o wirusy w sensie wirusów internetowych. Są to specjalnie przygotowane programy, których zadaniem jest po prostu szkodzić innym. Są one wysyłane przez różne strony albo wysyłane w wiadomościach, jako załączniki. Raz otworzony załącznik lub strona, …Read More »
Styczeń 2018
P W Ś C P S N
« Gru   Cze »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031