Stoliki do kawy, funkcjonalne i piękne.

W każdym domu znajduje się przynajmniej jeden stolik do kawy. W jednych domach nazywany jest on potocznie ławą, która stoi najczęściej w salonie, przy kanapie i fotelach. W takim miejscu relaksuje się cala rodzina, przyjmuje się gości i pije kawę, czy gra w gry towarzyskie. W obecnych czasach stoliki do kawy to małe dzieła sztuki. Zachwycają swoją bryłą, a także materiałem z jakich są wykonane. To obecnie nie tylko drewno, ale i metal, szkło, czy plastik. Obecnie stoliki do kawy często odbiegają wyglądem od mebli pokojowych i tworzą centrum pokoju. A dzięki pięknemu kształtowi skupiają na sobie wzrok gości. Oprócz pięknego wyglądu, to bardzo wygodny i funkcjonalny mebel. Można zasiąść przy nim z przyjaciółką do kawy i poplotkować, a także urządzić małą imprezę stawiając na nim przekąski bez potrzeby rozkładania ogromnego stołu i zagracając pokój. Jak widać to mebel, jaki powinien się znaleźć w każdym salonie. Stoliki do kawy można zakupić w każdym sklepie meblowym, bądź w artystycznych pracowniach, gdzie znaleźć można niepowtarzalne i jedyne okazy.

Comments are closed.

  • Dekorator wnętrz- zawód przyszłości

    Dekorator wnętrz- zawód przyszłości

    Zastanawiając się nad kierunkiem, który pozwoli zdobyć nam zawód dobrze opłacalny, a ponadto niezwykle ciekawy, warto pomyśleć o architekturze wnętrz. Można także zdecydować się na dekoratora wnętrz. Oba zawody są bardzo praktyczne i dochodowe. W XXI wieku coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z pomocy tych właśnie osób. To dzięki nim możemy uzyskać salon …Read More »
  • Róż we wnętrzach- hit, czy kicz?

    Róż we wnętrzach- hit, czy kicz?

    Kolor różowy nie jest kolorem, który wszystkich zachwyca. Ma on znacznie więcej swoich przeciwników niż zwolenników. Jednoznacznie kojarzył się i będzie nadal się kojarzył z lalką Barbie i jej domkiem. To również ulubiony kolor małych dziewczynek. Jednak coraz częściej można go spotkać we wnętrzach. Kiedyś uznawany za kolor kiczu, dziś wybierany do dekoracji i aranżacji …Read More »
Lipiec 2013
P W Ś C P S N
    Sie »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031