Praca w charakterze dekoratora wnętrz.

Jeśli posiada się choć trochę wyobraźni, a także ma się smykałkę do robótek ręcznych, to warto pomyśleć o ciekawym zajęciu. Mianowicie mowa tu o pracy w charakterze dekoratora wnętrz. W obecnych czasach tacy ludzie są rozchwytywani, ponieważ ich klienci prześcigają się w coraz to nowych aranżacjach swoich wnętrz. Dekorator wnętrz to nie tylko osoba urządzająca mieszkania, czy domy, ale również osoba, która doskonale zna się na wystroju biur, sklepów, czy sal na wesele. Smykałka i talent wystarczą do otwarcia własnej firmy, ale jeśli ktoś chce się ubiegać o pracę w innej firmie , jako dekorator wnętrz warto jest mieć w takim wypadku ukończone kursy przeznaczone specjalnie dla dekoratorów. Zwiększa to znacznie szansę na otrzymanie wymarzonej pracy. Prócz tego dobrze jest mieć własne portfolio z pomysłami, które zostały wdrożone w życie. Można w portfolio przedstawić pomysły na urządzenie własnego mieszkania, mieszkania przyjaciół, czy dekoracje, które zostały ręcznie wykonane. Na prawdę warto pokazać swoje umiejętności, gust i smak.

Comments are closed.

  • Atrakcyjna podłoga ozdobą mieszkania

    Atrakcyjna podłoga ozdobą mieszkania

    Sposób, w jaki „urządzimy” podłogę ma ogromne znaczenie dla wyglądu całego pomieszczenia. Właśnie dlatego, warto się zastanowić, na jakim efekcie nam najbardziej zależy. Bardzo ciekawym rozwiązaniem, które może przypaść do gustu osobom lubiącym eleganckie, klasyczne rozwiązania będą podłogi wykonane z różnego rodzaju kamieni. Oczywiście, ostateczny efekt wizualny zależy od tego, jaki kamień zostanie wykorzystany do …Read More »
  • Każde krzesło inne

    Każde krzesło inne

    Kiedy meblujemy nasz dom, jest kilka zasad których miliony ludzie przestrzegają nie odstępując na krok. Jedną z takich zasad są jednakowe krzesła przy stole. Może wydawać się trochę śmieszne mieć kilka innych krzeseł lecz jest to bardzo modne jak i wygodne rozwiązanie. Oczywiście różnorodne krzesła kojarzą się życiem dawnych ludzi co miało także związek z …Read More »
Lipiec 2013
P W Ś C P S N
    Sie »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031