Praca w charakterze dekoratora wnętrz.

Jeśli posiada się choć trochę wyobraźni, a także ma się smykałkę do robótek ręcznych, to warto pomyśleć o ciekawym zajęciu. Mianowicie mowa tu o pracy w charakterze dekoratora wnętrz. W obecnych czasach tacy ludzie są rozchwytywani, ponieważ ich klienci prześcigają się w coraz to nowych aranżacjach swoich wnętrz. Dekorator wnętrz to nie tylko osoba urządzająca mieszkania, czy domy, ale również osoba, która doskonale zna się na wystroju biur, sklepów, czy sal na wesele. Smykałka i talent wystarczą do otwarcia własnej firmy, ale jeśli ktoś chce się ubiegać o pracę w innej firmie , jako dekorator wnętrz warto jest mieć w takim wypadku ukończone kursy przeznaczone specjalnie dla dekoratorów. Zwiększa to znacznie szansę na otrzymanie wymarzonej pracy. Prócz tego dobrze jest mieć własne portfolio z pomysłami, które zostały wdrożone w życie. Można w portfolio przedstawić pomysły na urządzenie własnego mieszkania, mieszkania przyjaciół, czy dekoracje, które zostały ręcznie wykonane. Na prawdę warto pokazać swoje umiejętności, gust i smak.

Comments are closed.

  • Odpowiednie kolory do małego mieszkania.

    Odpowiednie kolory do małego mieszkania.

    Małe mieszkania maja to do siebie, że są zwykle ponure, jeśli nie będą pomalowane na odpowiednie kolory. Oczywiście najlepsza jest biel, ale warto czasami dodać trochę kolorów. Jakich więc kolorów używać, aby mieszkanie nie stało się ciemne i przytłaczające? Otóż najlepiej jest zainwestować w jasne kolory, najlepiej pastele. Nadają one jasnego wyglądu, ale także wprowadzają …Read More »
  • Dominacja bieli we wnętrzach.

    Dominacja bieli we wnętrzach.

    Jak wiadomo biel to kolor kojarzący się z czystością, ale również z elegancją i luksusem. Jest on tak doskonały, ze może być wykorzystany jako podstawowy i jedyny kolor we wnętrzu, albo podstawowy, ale przełamany innym kolorem w postaci dodatków. Kolor biały nadaje się zarówno do salonu, sypialni, jaki i do łazienki i kuchni. To kolor …Read More »
Lipiec 2013
P W Ś C P S N
    Sie »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031