Funkcjonalny salon w mieszkaniu.

Polskie mieszkania to z reguły maksymalnie trzy pokoje z kuchnią, łazienką i przedpokojem. Nie ma w nich miejsca na urządzenie osobnego miejsca do przyjmowania gości i miłego spędzania czasu z rodzina i przyjaciółmi. Przeważnie jest to jedno pomieszczenie zwane salonem, bądź dużym pokojem. W takich przypadkach trzeba zadbać o funkcjonalne urządzenie i udekorowanie tego pomieszczenia. Głównie trzeba zadbać o przestrzeń. Pomieszczenie, w którym spotyka się wiele osób musi być tak urządzone, aby można było spokojnie i bez skrepowania się w nim poruszać. Powinno się tam znajdować jak najmniej mebli, które są ta zbędne, typu szafa, czy meblościanka. Salony w mieszkaniach powinny mieć tylko niewielka szafkę pod telewizor i ewentualnie komodę. Powinno się zadbać o wygodne i przestronne miejsce do siedzenia oraz stolik, na którym można ugościć gości kawa i przekąskami. Nie trzeba się zbytnio natrudzić przy urządzaniu. Ważne aby był jasny i zachęcał do spotkań z rodzina i przyjaciółmi. Życie towarzyskie w mieszkaniu jest najważniejsze.

Comments are closed.

  • Litery dekoracyjne czyli praktyczność i wygoda

    Litery dekoracyjne czyli praktyczność i wygoda

    Kuchnia to miejsce, gdzie kobieta może stworzyć dosłownie swoje królestwo. Zdarzają się mężczyźni, którzy górują w sprawach kulinarnych w domu lecz to zazwyczaj kobieta jest stroną dominującą. Zazwyczaj kuchnia, to miejsce gdzie znajduje się wszystko. Kuchnia ma być praktyczna, przytulna i wygodna. To takie trzy główne cechy idealnej kuchni. Ale dlaczego do tej trójki nie …Read More »
  • Kafelki

    Kafelki

    Dużo remontujemy, nasze łazienki i kuchnie wymagają ciągłych remontów. Dzisiaj chodzenie po sklepach z materiałami budowlanymi nie jest już jedyną alternatywą dla wybrania i następnie zakupienia potrzebnych nam produktów. Sklep z płytkami jest pełen propozycji przeróżnych kafli, kafle są duże i małe, wzorzyste i gładkie, włoskie, hiszpańskie i polskie.Read More »
Lipiec 2013
P W Ś C P S N
    Sie »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031