Funkcjonalny salon w mieszkaniu.

Polskie mieszkania to z reguły maksymalnie trzy pokoje z kuchnią, łazienką i przedpokojem. Nie ma w nich miejsca na urządzenie osobnego miejsca do przyjmowania gości i miłego spędzania czasu z rodzina i przyjaciółmi. Przeważnie jest to jedno pomieszczenie zwane salonem, bądź dużym pokojem. W takich przypadkach trzeba zadbać o funkcjonalne urządzenie i udekorowanie tego pomieszczenia. Głównie trzeba zadbać o przestrzeń. Pomieszczenie, w którym spotyka się wiele osób musi być tak urządzone, aby można było spokojnie i bez skrepowania się w nim poruszać. Powinno się tam znajdować jak najmniej mebli, które są ta zbędne, typu szafa, czy meblościanka. Salony w mieszkaniach powinny mieć tylko niewielka szafkę pod telewizor i ewentualnie komodę. Powinno się zadbać o wygodne i przestronne miejsce do siedzenia oraz stolik, na którym można ugościć gości kawa i przekąskami. Nie trzeba się zbytnio natrudzić przy urządzaniu. Ważne aby był jasny i zachęcał do spotkań z rodzina i przyjaciółmi. Życie towarzyskie w mieszkaniu jest najważniejsze.

Comments are closed.

  • Mała łazienka – duży problem? Niekoniecznie!

    Mała łazienka – duży problem? Niekoniecznie!

    Łazienka to w wielu mieszkaniach jedno z najmniejszych pomieszczeń, co może powodować pewne trudności podczas aranżacji takiego wnętrza. Zdarza się, że brakuje w nim miejsca na przestronną wannę, a wówczas jedynym rozwiązaniem często okazuje się kabina prysznicowa lub prysznic bez brodzika. Projekty łazienek o niewielkich rozmiarach powinny z całą pewnością uwzględniać warunki architektoniczne i być …Read More »
  • Relaksacyjny charakter każdej wielkości sypialni

    Relaksacyjny charakter każdej wielkości sypialni

    Każdej wielkości sypialnia może mieć naprawdę relaksacyjny charakter. Żeby go uzyskać wystarczy zastosować się do kilku prostych zasad, których zastosowanie pozwoli w pełni cieszyć się urokami przebywania w sypialni. Nie trzeba nawet korzystać z pomocy drogich dekoratorów wnętrz, aby móc dodać uroku posiadanej przez siebie sypialni. Chociaż trzeba przyznać, że zwłaszcza duże sypialnie powinny zostać …Read More »
Lipiec 2013
P W Ś C P S N
    Sie »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031