Firany jako modny dodatek

Mówi się, ze kiedy wchodzi się do domu do którego zostaliśmy zaproszeni, uwagę przyciągają firanki. Stało się to bardzo popularne w ostatnim czasie, ponieważ ludzie zaczęli przywiązywać coraz większą wagę do tego co zakrywa nasze okna. To prawda, firanki odgrywają wielką rolę w naszym mieszkaniu ponieważ to one nadają w większości efektu przytulności w danym pomieszczeniu. Jeśli weźmiemy do ręki broszurę reklamującą na przykład firanki, możemy zauważyć że wyszły już dawno z mody firany do samej ziemi na oknach uniesionych wysoko. Stało się to bardzo niewygodne i utrudniające życie ponieważ przy otwieraniu okien firany ulegały różnym uszkodzeniom. Na dzień dzisiejszy modne są firanki, odsłaniające okno, czyli tak zwane podpiny. Są to firanki uszyte w taki sposób który daje nam możliwość złapania ich w dowolnym miejscu i zrobienia własnoręcznie falban czy zebranie ich w różnoraki sposób. To wygodne ponieważ te firanki są także w pewnym sensie uniwersalne. W szybkim wyjaśnieniu znaczenia firan w domach jest to, że modne w tych czasach stały się duże okna i firanki które je zasłaniają muszą być wielkich rozmiarów, co momentalnie przyciąga wzrok odwiedzającego.

Comments are closed.

  • Stoliki do kawy, funkcjonalne i piękne.

    Stoliki do kawy, funkcjonalne i piękne.

    W każdym domu znajduje się przynajmniej jeden stolik do kawy. W jednych domach nazywany jest on potocznie ławą, która stoi najczęściej w salonie, przy kanapie i fotelach. W takim miejscu relaksuje się cala rodzina, przyjmuje się gości i pije kawę, czy gra w gry towarzyskie. W obecnych czasach stoliki do kawy to małe dzieła sztuki. …Read More »
  • Jaki rodzaj płytek ceramicznych wybrać do kuchni i łazienki?

    Jaki rodzaj płytek ceramicznych wybrać do kuchni i łazienki?

    Płytki gresowe i ceramiczne nie są już kojarzone wyłącznie z łazienką czy kuchnią, jednak dalej stanowią one główne przeznaczenie płytek. Bogactwo wzorów i ogromna praktyka tych powierzchni pozwala na niemalże nieograniczone możliwości wystrojenia wnętrza, przez co oferta płytek ceramicznych znacząco się poszerzyła, wprawiając remontujących kuchnię lub łazienkę w zawrót głowy.Read More »
Lipiec 2013
P W Ś C P S N
    Sie »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031