Firany jako modny dodatek

Mówi się, ze kiedy wchodzi się do domu do którego zostaliśmy zaproszeni, uwagę przyciągają firanki. Stało się to bardzo popularne w ostatnim czasie, ponieważ ludzie zaczęli przywiązywać coraz większą wagę do tego co zakrywa nasze okna. To prawda, firanki odgrywają wielką rolę w naszym mieszkaniu ponieważ to one nadają w większości efektu przytulności w danym pomieszczeniu. Jeśli weźmiemy do ręki broszurę reklamującą na przykład firanki, możemy zauważyć że wyszły już dawno z mody firany do samej ziemi na oknach uniesionych wysoko. Stało się to bardzo niewygodne i utrudniające życie ponieważ przy otwieraniu okien firany ulegały różnym uszkodzeniom. Na dzień dzisiejszy modne są firanki, odsłaniające okno, czyli tak zwane podpiny. Są to firanki uszyte w taki sposób który daje nam możliwość złapania ich w dowolnym miejscu i zrobienia własnoręcznie falban czy zebranie ich w różnoraki sposób. To wygodne ponieważ te firanki są także w pewnym sensie uniwersalne. W szybkim wyjaśnieniu znaczenia firan w domach jest to, że modne w tych czasach stały się duże okna i firanki które je zasłaniają muszą być wielkich rozmiarów, co momentalnie przyciąga wzrok odwiedzającego.

Comments are closed.

  • Pokój dla dziecka

    Pokój dla dziecka

    Urządzenie pokoju dziecinnego to dla niejednego rodzica ogromne wyzwanie. Każdy element, rzecz znajdująca się w pokoju powinny być starannie dobrane. Wystrój pokoju, jak również ilość i różnorodność rzeczy jakie się w nim znajdą powinna być uzależniona przede wszystkim od wieku dziecka, jak również od jego płci. W pokoju maluszka powinno znaleźć się łóżeczko, albo małe …Read More »
  • Internet a wirusy

    Internet a wirusy

    Wielokrotnie usłyszeć można, że w sieci można złapać wiele wirusów. Oczywiście nie chodzi o wirusy w sensie chorób, ale raczej o wirusy w sensie wirusów internetowych. Są to specjalnie przygotowane programy, których zadaniem jest po prostu szkodzić innym. Są one wysyłane przez różne strony albo wysyłane w wiadomościach, jako załączniki. Raz otworzony załącznik lub strona, …Read More »
Lipiec 2013
P W Ś C P S N
    Sie »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031