Drzewo genealogiczne

Jeśli chodzi o dekoracyjne aspekty naszego mieszkanie, w hicie tego sezonu górują nic innego jak drzewa genealogiczne. Może się dla niektórych ludzi wydawać trochę śmieszne, ponieważ nowocześni ludzie niechętnie wracają do korzeni, zwłaszcza kiedy rodzina jest burzliwa, lecz drzewa te posiadają własną historię i jeśli owa rodzina posiada dzieci drzewa te zawierają fotografię dziadków, rodziców i oczywiście dzieci. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie zwłaszcza dla osób które lubią estetykę w swoim domu, ponieważ porozrzucane ramki na zdjęcia po mieszkaniu nie zawsze wyglądają ładnie. Sposób wykonania takiego drzewa jest bardzo prosty. Wystarczy wybrać się do sklepów o wyposażeniu dekoracyjnym i na odpowiednim stoisku powinniśmy dostać szablony. A jeśli ktoś posiada talent plastyczny, wystarczy z Internetu wziąć szablon, wydrukować a w dalszym ciągu przenieść go na ścianie. Kiedy drzewo będzie już gotowe, wystarczy kupić pasujące do niego ramki które będą bliskie stylowi rysunku i poprzyczepiać je „na gałązkach” tak by naprawdę sprawiały wrażenia zwisania z namalowanego drzewa. Pomysł jest ciekawy i gwarantuje przyciągnięcie uwagi każdej osoby wchodzącej do pomieszczenia w którym znajduje się takie dzieło.

Comments are closed.

  • Wystrój pokoju dla dziecka.

    Wystrój pokoju dla dziecka.

    Dzieci, jak wiadomo, to najdroższe słoneczka swoich rodziców. To dla nich oddali by wszystko. Dlatego każdy rodzić pragnie, aby i jego pokój wyglądał przepięknie. Jak i spełniał funkcję do nauki i zabawy. Jak więc urządzić taki pokój maluchowi? Otóż należy zastanowić się nad tym, co najbardziej maluch lubi. Wiadomo, że niemowlak będzie mieszkał w takim …Read More »
  • Meble w stylu rustykalnym czyli zrób to sam

    Meble w stylu rustykalnym czyli zrób to sam

    W ostatnim czasie bardzo modne zaczęło się robić, urządzenie domu meblami w stylu rustykalnym. Jest to bardzo ładne rozwiązanie ale co się z tym wiąże dosyć kosztowne, ponieważ elementy jakie mogą ozdobić czy nawet wyposażyć nasz dom są bardzo drogie. Ale jest na to bardzo dobry sposób, z jakiego wszyscy zaczynają coraz chętniej korzystać. Wszyscy …Read More »
Lipiec 2013
P W Ś C P S N
    Sie »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031