Drzewo genealogiczne

Jeśli chodzi o dekoracyjne aspekty naszego mieszkanie, w hicie tego sezonu górują nic innego jak drzewa genealogiczne. Może się dla niektórych ludzi wydawać trochę śmieszne, ponieważ nowocześni ludzie niechętnie wracają do korzeni, zwłaszcza kiedy rodzina jest burzliwa, lecz drzewa te posiadają własną historię i jeśli owa rodzina posiada dzieci drzewa te zawierają fotografię dziadków, rodziców i oczywiście dzieci. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie zwłaszcza dla osób które lubią estetykę w swoim domu, ponieważ porozrzucane ramki na zdjęcia po mieszkaniu nie zawsze wyglądają ładnie. Sposób wykonania takiego drzewa jest bardzo prosty. Wystarczy wybrać się do sklepów o wyposażeniu dekoracyjnym i na odpowiednim stoisku powinniśmy dostać szablony. A jeśli ktoś posiada talent plastyczny, wystarczy z Internetu wziąć szablon, wydrukować a w dalszym ciągu przenieść go na ścianie. Kiedy drzewo będzie już gotowe, wystarczy kupić pasujące do niego ramki które będą bliskie stylowi rysunku i poprzyczepiać je „na gałązkach” tak by naprawdę sprawiały wrażenia zwisania z namalowanego drzewa. Pomysł jest ciekawy i gwarantuje przyciągnięcie uwagi każdej osoby wchodzącej do pomieszczenia w którym znajduje się takie dzieło.

Comments are closed.

  • Kupowanie magnezu dla kobiet w ciąży

    Kupowanie magnezu dla kobiet w ciąży

    Bliscy kobiet w ciąży dobrze wiedzą, że czasami takie kobiety potrzebują szczególnej opieki i troski. Mogą one odczuwać różnego rodzaju dolegliwości, którym będzie towarzyszył obniżony nastrój, dlatego czasami nie będą w stanie samodzielnie zadbać o zaspokojenie swoich potrzeb. Tymczasem potrzeby kobiet w ciąży są bardzo zróżnicowane. Jedne z nich muszą po prostu dużo lepiej się …Read More »
  • Fototapety

    Fototapety

    Są ludzie, który w swoim mieszkaniu nienawidzą wręcz pustych ścian. I z tego względu zdarza się, że wieszają wiele kiczowatych ramek, obrazków czy elementów ściennych które często psują wygląd danego pomieszczenia. Jest to bardzo nieestetyczne i musimy wziąć także pod uwagę fakt, ze pochłania to wiele brudu i kurzu przez co nasze mieszkanie może wydawać …Read More »
Lipiec 2013
P W Ś C P S N
    Sie »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031