Drzewo genealogiczne

Jeśli chodzi o dekoracyjne aspekty naszego mieszkanie, w hicie tego sezonu górują nic innego jak drzewa genealogiczne. Może się dla niektórych ludzi wydawać trochę śmieszne, ponieważ nowocześni ludzie niechętnie wracają do korzeni, zwłaszcza kiedy rodzina jest burzliwa, lecz drzewa te posiadają własną historię i jeśli owa rodzina posiada dzieci drzewa te zawierają fotografię dziadków, rodziców i oczywiście dzieci. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie zwłaszcza dla osób które lubią estetykę w swoim domu, ponieważ porozrzucane ramki na zdjęcia po mieszkaniu nie zawsze wyglądają ładnie. Sposób wykonania takiego drzewa jest bardzo prosty. Wystarczy wybrać się do sklepów o wyposażeniu dekoracyjnym i na odpowiednim stoisku powinniśmy dostać szablony. A jeśli ktoś posiada talent plastyczny, wystarczy z Internetu wziąć szablon, wydrukować a w dalszym ciągu przenieść go na ścianie. Kiedy drzewo będzie już gotowe, wystarczy kupić pasujące do niego ramki które będą bliskie stylowi rysunku i poprzyczepiać je „na gałązkach” tak by naprawdę sprawiały wrażenia zwisania z namalowanego drzewa. Pomysł jest ciekawy i gwarantuje przyciągnięcie uwagi każdej osoby wchodzącej do pomieszczenia w którym znajduje się takie dzieło.

Comments are closed.

  • Orientalne wzory w dekoracyjnym świecie

    Orientalne wzory w dekoracyjnym świecie

    Nasz dom nie musi być urządzony, w sposób który będzie przyciągał uwagę na każdym kroku. Istnieją takie chwyty dekoracyjne, które sprawiają ze pusty, nawet nieumeblowany dom stanie się przytulny i sprawiający wrażenie właśnie takiego naszego własnego mieszkania. Ale jak to zrobić ? Otóż modnym sposobem na dekorację pomieszczeń naszego domu stały się albo wzorzyste fototapety, …Read More »
  • Internet a wirusy

    Internet a wirusy

    Wielokrotnie usłyszeć można, że w sieci można złapać wiele wirusów. Oczywiście nie chodzi o wirusy w sensie chorób, ale raczej o wirusy w sensie wirusów internetowych. Są to specjalnie przygotowane programy, których zadaniem jest po prostu szkodzić innym. Są one wysyłane przez różne strony albo wysyłane w wiadomościach, jako załączniki. Raz otworzony załącznik lub strona, …Read More »
Lipiec 2013
P W Ś C P S N
    Sie »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031