Doskonały pokój dla dorastającego dziecka.

Jak wiadomo, nastolatkowie, którzy już nie są małymi dziećmi, są dorastającymi i dojrzewającymi osobami, które maja swoje potrzeby. Potrzebują ciszy i spokoju, a także miejsca, gdzie zaznają trochę prywatności. Dziecięcy pokoik, który kiedyś był bardzo kolorowy pełen zapałek trzeba zamienić na bardziej dojrzałe wnętrze. Przede wszystkim należy zadbać o kolory. Nie można już używać różu, czy błękitu, ale postawić na bardziej stonowane barwy. Doskonałymi kolorami, które na pewno spodobają się nastolatkom, jest zieleń, brąz, pomarańcz, czy beż. To kolory dorosłości. Pokój nastolatka musi być miejscem w którym znajdzie się kącik do nauki, a także miejsce do rozrywek i spotkań z przyjaciółmi. Każdy nastolatek chętnie sam wybierze sobie wystrój swojego pokoju, ale trzeba mieć baczna rękę na to co wymyśla. Należy zadbać o łózko. Szczególnie dziewczynki chciały by mieć mięciutkie łoże z poduszkami, w który poczują się jak królewna, ale nie można na nim posadzić przyjaciół. W pokoju nastolatków powinny się w takim wypadku znaleźć fotele, bądź sofa gdzie będą mogli bez skrępowania usiąść.

Comments are closed.

  • Najlepsze pogotowie hydrauliczne

    Najlepsze pogotowie hydrauliczne

    Każde profesjonalne pogotowie hydrauliczne w Szczecinie, oferuje najwyższą jakość usług w bardzo konkurencyjnych cenach. Klienci mogą liczyć na pełen profesjonalizm ze strony fachowców, którzy pojawią się w naszym domu już kilka godzin po złożeniu zlecenia na naprawę usterki. Wysokiej jakości hydrauliczne pogotowia, działają siedem dni w tygodniu, możemy je wezwać, także w godzinach nocnych, gdy …Read More »
  • Profesjonalny dekorator wnętrz.

    Profesjonalny dekorator wnętrz.

    Jak wiadomo, urządzanie mieszkania, czy domu, szczególnie jeśli jest pokaźnych rozmiarów nie należy do najłatwiejszych. Wiąże się to przede wszystkim z trudnymi wyborami elementów wystroju tak, aby wszystkie do siebie pasowały. Każde mieszkanie, czy dom może być urządzone w wielu kolorach, jednak powinny one tworzyć pasująca do siebie całość. Dlatego jeśli ktoś ma problem z …Read More »
Lipiec 2013
P W Ś C P S N
    Sie »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031