Doniczki jako ozdoby

Kobiety są maniaczkami jeśli chodzi o drobne dekoracje. Większość ludzi wchodząc do czyjegoś domu, zwraca uwagę na duże rzeczy nie przejmując się drobnostkami. Mimo tego, większość kobiet zwraca szczególną uwagę przy doborze doniczek do kwiatów. Doniczki to małe, ładne dekoracyjne akcesoria które naprawdę wywołują wiele dyskusji na temat wyglądu. Lecz wiele kobiet do dnia dzisiejszego zastanawia się czy najlepsza decyzją będzie zakup jakiej doniczki. Otóż w hicie tego sezonu, który z pewnością szybko się nie zmieni jak ulegająca ciągłym zmianom moda są doniczki które nie posiadają niczego. Dosłownie, Zwykłe, najzwyklejsze szklane doniczki, czy te które są kolorowe ponieważ te okazały się najbardziej pożądane. Nie warto stać przed sklepową półką i zastanawiać się nad doborem doniczki ponieważ strzałem w dziesiątkę będzie doniczka bez żadnych wzorów a kiedy postawimy ją w wyznaczonym miejscu. Dlatego jeśli chcemy uwydatnić wygląd naszych kwiatów nie przesadzajmy z doborem doniczek ponieważ czasem one psują a nie poprawiają wygląd naszej roślinki.

Comments are closed.

  • Róż we wnętrzach- hit, czy kicz?

    Róż we wnętrzach- hit, czy kicz?

    Kolor różowy nie jest kolorem, który wszystkich zachwyca. Ma on znacznie więcej swoich przeciwników niż zwolenników. Jednoznacznie kojarzył się i będzie nadal się kojarzył z lalką Barbie i jej domkiem. To również ulubiony kolor małych dziewczynek. Jednak coraz częściej można go spotkać we wnętrzach. Kiedyś uznawany za kolor kiczu, dziś wybierany do dekoracji i aranżacji …Read More »
  • Atrakcyjna podłoga ozdobą mieszkania

    Atrakcyjna podłoga ozdobą mieszkania

    Sposób, w jaki „urządzimy” podłogę ma ogromne znaczenie dla wyglądu całego pomieszczenia. Właśnie dlatego, warto się zastanowić, na jakim efekcie nam najbardziej zależy. Bardzo ciekawym rozwiązaniem, które może przypaść do gustu osobom lubiącym eleganckie, klasyczne rozwiązania będą podłogi wykonane z różnego rodzaju kamieni. Oczywiście, ostateczny efekt wizualny zależy od tego, jaki kamień zostanie wykorzystany do …Read More »
Lipiec 2013
P W Ś C P S N
    Sie »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031